Doskonała jakość adapter do MSI ADP-280BB B
- SKUAPLAD485
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.3A 50/60Hz
- Wyjście20V-14A
- Moc280W
- Złączespecial usb
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADP-280BB B
- 280W 19V 4.62A square port