Doskonała jakość adapter do MSI A18-280P1A
- SKUAPLAD485
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.3A 50/60Hz
- Wyjście20V-14A
- Moc280W
- Złączespecial usb
Główne cechy:
- A18-280P1A
- S93-0409330-C54
- 280W 19V 4.62A square port