Doskonała jakość adapter do Asus AS-6037-200W
- SKUAPLAD365
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście20V-10A
- Moc200W
- Złącze6.0*3.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- AS-6037-200W
- ADP-200JB D
- 200W 20V 10A 6.0*3.7MM