Doskonała jakość adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
  • SKUAPLAD146
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Wyjście19V-6.32A
  • Moc120W
  • Złącze5.5*1.7mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
Adapter do Acer PA-1121-16
  • SKUAPLAD456
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Wyjście19V-7.1A
  • Moc135W
  • Złącze5.5*1.7mm