Doskonała jakość adapter do Microsoft MU36W-A1625
- SKUAPLAD247
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1A 50/60Hz
- Wyjście12V-2.58A/5V-1A
- Moc36W
- ZłączeMagSafe 1 L-Tip
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- MU36W-A1625
- 36W 12V 2.58A
- A1625
- 36W for Surface Pro 3