Doskonała jakość adapter do XiaoMi ADC180TM
- SKUAPLAD295
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-9.23A
- Moc180W
- Złącze7.4*5.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADC180TM
- PA-1181-72
- 19.5V 9.23A 180W 7.4*5.0mm