Doskonała jakość adapter do Asus ADP-180TB HB
- SKUAPLAD192
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.34A 50/60Hz
- Wyjście20V-9A
- Moc180W
- Złącze6.0*3.7mm
Główne cechy:
- ADP-180TB HB
- 20V 9A 180W 6.0*3.7MM