Doskonała jakość adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
  • SKUAPLAD82
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Wyjście19.5V-6.7A
  • Moc130W
  • Złącze4.5*3.0mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
Adapter do Dell ADP-130DB
  • SKUAPLAD475
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.2A 50/60Hz
  • Wyjście19.5V-7.7A
  • Moc150W
  • Złącze4.5*3.0mm