Doskonała jakość adapter do MSI A15-180P1A
- SKUAPLAD423
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.3A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-9.23A
- Moc180W
- Złącze5.5*2.5mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A15-180P1A
- ADP-180HB B
- 19.5V 9.23A 180W 5.5*2.5MM