Doskonała jakość adapter do Chicony A230A033P
- SKUAPLAD433
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-11.8A
- Moc230W
- Złącze5.5*1.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Before placing the order, make sure that your adapter parameters are consistent with the picture (power 230w, output 19.5V-11.8A, charging head shape and size 5.5*2.5mm)..
- SKUAPLAD524
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-11.8A
- Moc230W
- Złącze5.5*2.5mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A230A033P
- 230W 19.5V 11.8A 5.5*1.7MM