Doskonała jakość adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
  • SKUAPLAD217
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Wyjście20V-6.75A
  • Moc135W
  • ZłączeSlim Tip
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
Adapter do Lenovo 4X20E50558
  • SKUAPLAD516
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~3.2A 50/60Hz
  • Wyjście20V-6.75A
  • Moc135W
  • Złącze11*5.5mm