Doskonała jakość adapter do Acer AC-5517-330W
- SKUAPLAD457
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~4.4A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-16.92A
- Moc330W
- Złącze5.5*1.7mm