Doskonała jakość adapter do Samsung ADS-30S1-12-2
- SKUAPLAD266
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście14V-2.14A
- Moc30W
- Złącze6.5*4.4mm