Doskonała jakość adapter do Dell LA45NM150 LPS
- SKUAPLAD94
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście20V-2.25A
- Moc45W
- ZłączeUSB-C
Główne cechy:
- LA45NM150 LPS
- HDCY5
- LA45NM150
- SK90A200225
- 0HDCY5
- 20V-2.25A 45W 100-240V~1.5A 50/60Hz