Doskonała jakość adapter do Dell LA45NM140
- SKUAPLAD62
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-2.31A
- Moc45W
- Złącze4.5*3.0mm
Główne cechy:
- LA45NM140
- HK45NM140
- 70VTC
- 45W 19.5V-2.31A 4.5*3.0mm