Doskonała jakość adapter do Razer RC30-0165RZ09-0165
- SKUAPLAD326
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście19.8V-8.33A
- Moc165W
- Złącze5.5*2.5mm