Doskonała jakość adapter do Dell LD-090-462-195-011
- SKUAPLAD75
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.0A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-4.62A
- Moc90W
- Złącze7.4*5.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- LD-090-462-195-011
- 90W 19.5V-4.62A 100-240V~2.0A 50/60Hz