Doskonała jakość adapter do MSI MS-USB-C-65W
- SKUAPLAD479
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~0.8A 50/60Hz
- Wyjście20V-3.25A
- Moc65W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- MS-USB-C-65W
- 65W 20V 3.25A USB-C