Doskonała jakość adapter do Acer A20-100P1A
- SKUAPLAD500
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-5A
- Moc100W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A20-100P1A
- 20V 5A 100W USB-C