Doskonała jakość adapter do Dell PA-12 ALA65NS2-01
- SKUAPLAD64
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-3.34A
- Moc65W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- PA-12 ALA65NS2-01
- 65W 19.5V-3.34A 100-240V~1.6A 50/60Hz