Doskonała jakość adapter do Razer RC30-03100200-B3U1
- SKUAPLAD332
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.25A 50/60Hz
- Wyjście20V-5A
- Moc100W
- ZłączeUSB Type-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD358
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście19V-4.62A
- Moc100W
- ZłączeUSB Type-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- RC30-03100200-B3U1
- RC30-031 00100
- RC30-0310
- 100W 20V 5A USB-C