Doskonała jakość adapter do Dell HA230PS0-00
- SKUAPLAD90
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3.2A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-11.8A
- Moc230W
- ZłączeBlack Tip, 9.0*6.2mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- HA230PS0-00
- PP06XA
- 230W 19.5V-11.8A 100-240V~3.2A 50/60Hz