Doskonała jakość adapter do Dell HA130PM160
- SKUAPLAD86
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-6.7A
- Moc130W
- Złącze7.4*5.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- HA130PM160
- 19.5V-6.7A 7.4*5.0mm 130W