Doskonała jakość adapter do Samsung A12040N1A
- SKUAPLAD265
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1A 50/60Hz
- Wyjście12V-3.33A
- Moc40W
- Złącze2.5*0.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A12040N1A
- 12V 3.33A 40W 2.5*0.7MM