Doskonała jakość adapter do Toshiba ADP-180HB D
- SKUAPLAD308
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-250V~2.9A 50/60Hz
- Wyjście19V-9.5A
- Moc180W
- Złącze5.5*2.5mm
Główne cechy:
- ADP-180HB D
- ADP-180EB D
- 180W 19V 9.5A 5.5*2.5mm