Doskonała jakość adapter do Asus A19-090P2A
- SKUAPLAD421
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19V-4.74A
- Moc90W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A19-090P2A
- 19V 4.74A 90W 4.5*3.0mm pin