Doskonała jakość adapter do Sony VGP-AC16AC19V3 7
- SKUAPLAD283
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-4.7A
- Moc90W
- Złącze6.5*4.4mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD284
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-4.7A
- Moc90W
- Złącze6.5*4.4mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD527
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-4.7A
- Moc90W
- Złącze6.5*4.4mm