Doskonała jakość adapter do Dell DA130PE1-00
- SKUAPLAD85
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-6.7A
- Moc130W
- Złącze7.4*5.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- DA130PE1-00
- 130W 19.5V-6.7A 100-240V~2.5A 50/60Hz