Doskonała jakość adapter do Lenovo GX20H34904
- SKUAPLAD223
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-2A
- Moc40W
- Złączespecial usb
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD239
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-2A
- Moc40W
- Złączespecial usb
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD241
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-2A
- Moc40W
- Złączestandard usb
Główne cechy:
- GX20H34904
- 20V 2A 40W USB