Doskonała jakość adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
  • SKUAPLAD137
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Wyjście19V-2.37A
  • Moc45W
  • Złącze3.0*1.1mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
Adapter do Acer A045R016L
  • SKUAPLAD147
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Wyjście19V-2.37A
  • Moc45W
  • Złącze3.0*1.1mm