Doskonała jakość adapter do Chicony A17-120P1A
- SKUAPLAD532
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-6.15A
- Moc120W
- Złącze5.5*2.5mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A17-120P1A
- A120A033P
- 120W 19.5V 6.15A 5.5*2.5MM
- 120W 19.5V 6.15A