Doskonała jakość adapter do Xiaomi A14-065N1A
- SKUAPLAD294
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-3.33A
- Moc65W
- Złącze4.0*1.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A14-065N1A
- PA-1650-70XM
- 19.5V 3.33A 65W 4.0*1.7mm