Doskonała jakość adapter do Sony VGP-AC19V54
- SKUAPLAD285
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-7.7A
- Moc150W
- Złącze6.5*4.4mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- VGP-AC19V54
- 19.5V 7.7A 150W 6.5*4.4MM