Doskonała jakość adapter do Sony SO-6544-65W
- SKUAPLAD277
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-3.3A
- Moc65W
- Złącze6.5*4.4mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD278
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-3.3A
- Moc65W
- Złącze6.5*4.4mm