Doskonała jakość adapter do MSI ADP-230EB T
- SKUAPLAD461
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3.2A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-11.8A
- Moc230W
- Złącze5.5*2.5mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADP-230EB T
- 230W 19.5V 11.8A 5.5*2.5mm