Doskonała jakość adapter do MSI ADP-150CHD
- SKUAPLAD450
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście20V-7.5A
- Moc150W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADP-150CHD
- A18-150P1A
- 150W 20V 7.5A 4.5*3.0mm