Doskonała jakość adapter do MSI ADP-140AB B
- SKUAPLAD481
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~0.65A 50/60Hz
- Wyjście28V-5A
- Moc140W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADP-140AB B
- Titan 18 HX Dragon Edition Norse Myth A2XWIG A2XWJG
- Raider 18 HX AI A2XWHG A2XWIG A2XWJG
- 140W 28V 5A USB-C