Doskonała jakość adapter do MSI A20-240P2A
- SKUAPLAD478
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.5A 50/60Hz
- Wyjście20V-12A
- Moc240W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A20-240P2A
- 240W 20V 12A 4.5*3.0mm