Doskonała jakość adapter do Lenovo ADL45WCG
- SKUAPLAD195
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.8A 50/60Hz
- Wyjście20V-2.25A
- Moc45W
- Złącze4.0*1.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD230
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.8A 50/60Hz
- Wyjście20V-2.25A
- Moc45W
- Złącze4.0*1.7mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADL45WCG
- 20V 2.25A 45W 4.0*1.7MM