Doskonała jakość adapter do Lenovo ADL170NDC2A
- SKUAPLAD218
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-8.5A
- Moc170W
- ZłączeSlim Tip
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADL170NDC2A
- 20V 8.5A 170W USB