Doskonała jakość adapter do HP ADP-200HB B
- SKUAPLAD405
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.1A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-10.3A
- Moc200W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
- SKUAPLAD511
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-10.3A
- Moc200W
- Złącze4.5*3.0mm