Doskonała jakość adapter do FSP Group FSP180-AJBN3
- SKUAPLAD350
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~2.3A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-9.23A
- Moc180W
- Złącze5.5*2.5mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- FSP180-AJBN3
- 180W 19.5V 9.23A