Doskonała jakość adapter do Dell DL-TPC-130W-tuoyuan
- SKUAPLAD96
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.2A 50/60Hz
- Wyjście20V-6.5A
- Moc130W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- DL-TPC-130W-tuoyuan
- 130W 20V-6.5A 100-240V~1.2A 50/60Hz