Doskonała jakość adapter do Dell DA230PS0-00
- SKUAPLAD88
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.2A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-11.8A
- Moc230W
- Złącze7.4*5.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- DA230PS0-00
- PN402
- 230W 19.5V-11.8A 100-240V~1.2A 50/60Hz