Doskonała jakość adapter do Dell ADP-130EB-BA
- SKUAPLAD84
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.2A 50/60Hz
- Wyjście19.5V-6.66A
- Moc130W
- Złącze4.5*3.0mm
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- ADP-130EB-BA
- TX73F
- 19.5V-6.66A 130W 4.5*3.0mm