Doskonała jakość adapter do Dell AD200225
- SKUAPLAD93
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.2A 50/60Hz
- Wyjście20V-2.25A
- Moc45W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- AD200225
- 45W 20V-2.25A 100-240V~1.2A 50/60Hz