Doskonała jakość adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
  • SKUAPLAD379
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Wyjście19V-6.32A
  • Moc120W
  • Złącze4.5*3.0mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Product Safety Certification Before placing an order, please confirm that your adapter connector parameter is 5.5*2.5mm.
  • SKUAPLAD380
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Wyjście19V-6.32A
  • Moc120W
  • Złącze5.5*2.5mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Adapter do Asus ADP-120RH b
Product Safety Certification Before placing an order, please confirm that your adapter connector parameter is 6.0*3.7mm.
  • SKUAPLAD381
  • Wejście100-240V~2.0A 50/60Hz
  • Wyjście19V-6.32A
  • Moc120W
  • Złącze6.0*3.7mm