Doskonała jakość adapter do Asus A21-090P2A
- SKUAPLAD499
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
- Wyjście20V-4.5A
- Moc90W
- ZłączeUSB-C
- Gwarancja12 miesięcy
- DostępnośćW magazynie
Główne cechy:
- A21-090P2A
- ADP-90RE B
- 20V 4.5A 90W USB-C