Doskonała jakość adapter do Asus 0A001-00970200
- SKUAPLAD193
- StanNowy, Zastępczy
- Wejście100-240V~3.5A 50/60Hz
- Wyjście20V-12A
- Moc240W
- Złącze6.0*3.7mm