Doskonała jakość adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
  • SKUAPLAD537
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.6A 50/60Hz
  • Wyjście19V-4.74A
  • Moc90W
  • Złącze3.0*1.1mm
  • Gwarancja12 miesięcy
  • DostępnośćW magazynie
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
Adapter do Acer AC-3011-90W-T1
  • SKUAPLAD538
  • StanNowy, Zastępczy
  • Wejście100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Wyjście19V-4.74A
  • Moc90W
  • Złącze5.5*1.7mm